O Tempo-Team

Tempo-Team posiada 40-letnie doświadczenie na rynku pracy i jest drugim co do wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się pośrednictwem pracy w Holandii. Tempo-Team jest częścią Randstad Holding.

Codziennie ok. 40.000 osób pracuje za pośrednictwem Tempo-Team u zleceniodawców we wszystkich branżach i sektorach.

EU-Flex Services jest częścią firmy Tempo-Team, która specjalizuje się w oddelegowywaniu zagranicznych pracowników tymczasowych. EU-Flex Services prowadzi działalność w całej Holandii. W biurze głównym prowadzi się administrację i załatwia wszelkie sprawy gospodarcze.

Ustawodawstwo i przepisy

Ustawodawstwo i przepisy dotyczące pracy (tymczasowej) są skomplikowane i szybko się zmieniają. Będąc specjalistą na rynku pracy Tempo-Team jest cały czas na bieżąco jeśli chodzi najnowsze zmiany. Tempo-Team jest członkiem Holenderskiego Związku Agencji Pracy Tymczasowej [Algemene Bond Uitzendondernemingen - ABU].

Związek ABU reprezentuje interesy należących do niego przedsiębiorstw zajmujących się pośrednictwem pracy oraz ich pracowników w Holandii. Będąc członkiem ABU firma Tempo-Team spełnia wysokie wymogi jakościowe dotyczące warunków zatrudnienia, odprowadzania składek ubezpieczenia socjalnego, bezpieczeństwa w miejscu pracy i zasad zachowania. Firma Tempo-Team jest pod tym względem regularnie kontrolowana, dzięki czemu jesteś pewien, że masz do czynienia z godną zaufania agencją pracy tymczasowej.

Zbiorowy Układ Pracy dla Pracowników Tymczasowych [CAO voor Uitzendkrachten]

W czerwcu 2015 wprowadzono zmiany w tekście dokumentu Cao dla pracowników tymczasowych 2012 - 2017. Tekst tego dokumentu został uzgodniony przez Holenderski Związek Agencji Pracy Tymczasowej (ABU), Holenderską Federację Związków Zawodowych (FNV Bondgenoten), Holenderski Związek Zawodowy Usługodawców (CNV Dienstenbond), Holenderski Związek Zawodowy Przedstawicieli Przemysłu i Sektora Usług (De Unie) oraz Holenderskie Krajowe Stowarzyszenie na rzecz Interesów Pracowniczych (LBV).

Zaangażowanie społeczne

Tempo-Team jest specjalistą w dziedzinie pracy, ale praca to nie wszystko. Tempo-Team jest częścią społeczeństwa i na nie ukierunkowana jest nasza działalność. Oferujemy pomoc wielu organizacjom, które wspieramy. Mogą one liczyć na nasze wsparcie finansowe ale również na osobiste wsparcie tam, gdzie to możliwe.